Trebaš biti prijavljen da bi pohranio sadržaj u bilježnicu!
Tijekom Velike gospodarske krize nezaposleni su lutali ulicama u potrazi za poslom. Neki su od njih nosili natpise. Procijeni jesu li ti ljudi lutali ulicamam s realnim nadama da će pronaći posao ili je to bio izraz očaja?