? Pitanje Podijeli Spremi Trebaš biti prijavljen da bi pohranio sadržaj u bilježnicu! Procjenjuje se da je tokom bombardiranja Hirošime i Nagasakija stradalo oko 200 000 ljudi, no od posljedica radijacije, opeklina i gladi je umrlo još... Odgovor Objašnjenje Kupi Kwizard+
Pretpostavlja se da je nakon Prvog svjetskog rata umrlo više ljudi nego što ih je umrlo u ratu. Zbog čega ih je više umrlo nakon rata?
Kako se zove njemački grad u kojim je stradalo više od 20.000 ljudi nakon savezničkog bombardiranja u veljači 1945. god.?