? Pitanje Podijeli Spremi Trebaš biti prijavljen da bi pohranio sadržaj u bilježnicu! Je li bilo ljudi iz trećeg staleža koji su po imovinskom statusu bili boljestojeći od plemstva ili svećenstva? Odgovor Objašnjenje Kupi Kwizard+
Svi pripadnici prvog i drugog staleža i vladar radosno su prihvatili prijedlog trećeg staleža da se glasa po principu jedan čovjek - jedan glas.
Svi pripadnici prvog i drugog staleža te vladar radosno su prihvatili prijedlog trećeg staleža da se glasa po principu jedan čovjek - jedan glas.