?
Ispravi netočnosti u tekstu: Ustavom SAD-a predviđena je jaka izvršna vlast kralja. On ima velike ovlasti, ali ipak ograničene Vladom, najvišim zakonodavnim tijelom u zemlji. Nad radom svih tijela vlasti nadzor ima Općinski sud koji može poništiti sve zakone koji su suprotni Ustavu.
Odgovor
Objašnjenje





