Preskoči na sadržaj
?
Pitanje

Ispravi netočnosti u tekstu: Ustavom SAD-a predviđena je jaka izvršna vlast kralja. On ima velike ovlasti, ali ipak ograničene Vladom, najvišim zakonodavnim tijelom u zemlji. Nad radom svih tijela vlasti nadzor ima Općinski sud koji može poništiti sve zakone koji su suprotni Ustavu.

Odgovor

Objašnjenje

Sadržaj objašnjenja dostupan uz Kwizard+ pretplatu

Sponzori

Naši najbolji prijatelji

AD Plastik

Naši prijatelji

A1Porsche